Willa "Diament"

Oferta

 

Zapraszamy do Willi Diament położonej w jednej z najpiękniejszych miejscowości Kotliny Kłodzkiej w Kudowie-Zdroju. Ośrodek nasz znajduje się w Centrum Uzdrowiska w miejscu cichym i pełnym zieleni w odległości ok. 150 metrów od Parku Zdrojowego. Na terenie posesji rozpościera się zadrzewiony ogród (około 3000 m2) który zapewnia naszym gościom przeróżne formy wypoczynku. Kolejnym atutem jest bezpłatny duży zamykany parking.

Obiekt posiada 60 miejsc w nowocześnie i elegancko urządzonych pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych, apartamencie, studio i pokojach rodzinnych. Wszystkie pokoje posiadają wysoki standard - łazienka , TV-SAT oraz bezprzewodowy internet. Posiadamy wielofunkcyjną salę konferencyjna na 60 osób, jadalnię, salę taneczną oraz ogród w którym organizowane są ogniska lub grill-party.Na miejscu istnieje możliwość korzystania z masaży. Oferujemy również Państwu całodzienne wyżywienie.

Na naszych Gości co roku czekają miłe niespodzianki związane z powiększaniem asortymentu świadczonych usług i nieustanną poprawą ich jakości. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić wszystkim gościom wypoczynek w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Willa Diament jest idealnym miejscem do odpoczynku rehabilitacyjnego, wczasów rodzinnych czy wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz sympozjów.

  • Park Zdrojowy - 100 m
  • AQUA PARK - 200 m
6 DIAMENT_cr.jpgresize.jpg
jacek 064.jpg
DSCN0264.JPG
GARDEN.JPG

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Willa Diament
Skalne Miasto w okolicach Kudowy